O nas

Firma Fotosmedia Tomasz Burzała powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku lokalnego zarówno na fotografię reklamową jak i na usługi ochrony sieci firmowych. 
 Od samego początku oferowaliśmy najwyższą jakość usług w zakresie zabezpieczeń sieciowych – była to implementacja rozwiązań tworzonych na potrzeby akademickie (głównie Politechnika Wrocławska)  od 1996 roku. Doświadczenia zdobyte podczas studiów zaowocowały nowatorskimi i niezwykle skutecznymi rozwiązaniami sieciowymi, opartymi głównie o system operacyjny Linux. Najstarsze z naszych rozwiązań, pracują nieustannie od kilkunastu lat, co tylko potwierdza wysoki poziom oferowanych usług. 
 Z czasem, zakres świadczonych przez nas usług powiększył się o tworzenie oprogramowania dostosowanego do potrzeb klienta (zarządzanie zamówieniami, produkcją, magazynem itp.) jak i rozwiązań sprzętowych – elektronika przemysłowa pozwalająca kontrolować procesy produkcyjne, usprawniająca komunikację, pomagająca w zarządzaniu pracownikami. Rozwiązania powyższe są autorskimi projektami, spełniającymi oczekiwania klientów. 
 Kolejnym etapem rozwoju było wprowadzenie wsparcia dla urządzeń mobilnych – od kolektorów danych i czytników kodów kreskowych z autorskimi aplikacjami po apki na teflony, tablety itp. Z systemem Android, iOS, oraz Windows Phone. 
 Niezależnym nurtem rozwoju firmy były usługi fotografii reklamowej, koncentrującej się początkowo wokół producentów mebli. Zakres usług był stopniowo poszerzany o fotografię modową, ewentową i produktową. 
 Uzupełnieniem usług fotograficznych, od początku była oferta tworzenia stron i sklepów internetowych, wraz z aplikacjami bazodanowymi,  wspierającymi komunikację z klientami. Kolejną gałęzią rozszerzającą usługi fotograficzne jest szeroko pojęta poligrafia – od katalogów, gazetek i ulotek reklamowych, poprzez kalendarze, wizytówki i inne formy reklamy, a na przewodnikach turystycznych i informatorach kończąc. 
 Najnowszymi produktami firmy stały się: Aplikacja B2B oraz szyfrowana chmura firmowa do zabezpieczenia kopii dokumentów. 
 Wysoka świadomość technologiczna, oraz ciągły rozwój pozwala nam zaspokoić nawet najtrudniejsze potrzeby naszych klientów – z nami pojęcie rozwoju państwa biznesu, zyska zupełnie nowe znaczenie. 
 Zapraszamy do współpracy 
 Zespół Fotosmedia